Zajęcia otwarte dla Rodziców

img_3368

Zajęcia otwarte dla rodziców realizowane są w ramach współpracy przedszkola z rodzicami i umożliwiają poznanie pracy nauczyciela z dziećmi, relacji pomiędzy nauczycielami a dziećmi i obserwacji własnego dziecka podczas pracy w grupie. Takie zajęcia zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji i cieszą się zainteresowaniem rodziców.
Rodzice dzieci z grupy II mieli okazję uczestniczyć w takich zajęciach 21 października. Były to zajęcia techniczno – plastyczne i ruchowe. Dzieci wykonały piękne sowy  z tekturowych rolek i jesiennych liści oraz pokazały jak sprawne są ruchowo. W grupie III odbyły się 26 października i były to zajęcia matematyczne i ruchowe. Dziękujemy Rodzicom za zainteresowanie i udział w zajęciach.

img_3362 img_3365 img_3366 img_3369 img_3372 img_3374 img_3375 img_3379