Z wizytą w ZSOiZ w Ciężkowicach

IMG_6928

Na zaproszenie i dzięki uprzejmości dyrekcji i nauczycieli ZSOiZ w Ciężkowicach dzieci z naszego przedszkola miały możliwość przeżyć niezapomniane chwile w 4 pracowniach tej szkoły i zapoznać się z całym obiektem szkoły.

W pracowni informatycznej- bawiły się rysując na tablicy interaktywnej i uczyły się do czego taką tablicę można wykorzystać.

W pracowni hotelarskiej- poznały tajniki działania kasy fiskalnej, miały też możliwość zapakowania potrzebnych akcesoriów do walizki z którą wyruszą na wycieczkę.

W pracowni fryzjersko-kosmetycznej czesały sobie włosy w modne fryzury, dziewczynki malowały i ozdabiały paznokcie.

W pracowni gastronomicznej poznały proces powstawania pizzy. Aktywnie ozdabiały ciasto wybranymi przez siebie produktami, ozdabiały też słodkie babeczki. Po upieczeniu, każde dziecko mogło spróbować swojego wyrobu.

Było to naprawdę pozytywne przeżycie, z którego dzieci skorzystały nie tylko intelektualnie, ale też emocjonalnie.

Dziękujemy jeszcze raz dyrekcji i nauczycielom za zaproszenie i tak miłe przyjęcie.