Spotkanie opłatkowe

wigilia

18 grudnia do naszego przedszkola zawitali szczególni gości, którzy zostali zaproszeni na uroczysty opłatek połączony z programem artystycznym .A byli to goście w osobach:
- Burmistrz Ciężkowic pan Zbigniew Jurkiewicz,
- Dyrektor ASPO pani Anna Zagała,
- Skarbnik Gminy Ciężkowice pan Wojciech Skruch,
- Przewodniczący Rady pan Zdzisław Szczerba,
- Radny pan Józef Miłkowski,
- Radny pan Tomasz Tabaszewski
Gr. I i III wspólnie przygotowały przedstawieni pt. „ Szopka Betlejemska”. Dziewczynki zatańczyły układ taneczny pt. „Taniec aniołów”.
Gr. II wesoło kolędowała przy żłóbku i zaprezentowała taniec ludowy „ Krakowiak”. Wszyscy składali sobie wzajemnie życzenia „Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku”.

19 grudnia- Spotkanie Wigilijne z rodzicami Pani dyrektor Zofia Hołda serdecznie powitała przybyłych rodziców, złożyła im świąteczno-noworoczne życzenia oraz podziękowała za miłą i owocną współpracę z przedszkolem. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności teatralne w przedstawieniu pt. „ Szopka Betlejemska” wg. Joanny Kulmowej. Wykazały się dużą umiejętnością kolędowania przy żłóbku z nowonarodzonym Jezuskiem. Talent taneczny uwidocznił się w przepięknym układzie „ Taniec aniołków, oraz w tańcu ludowym „ Krakowiak”. Symbolicznie połamano się opłatkiem życzą sobie Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Spotkanie opłatkowe