„CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY” – konkurs plastyczny

Kategoria: aktualnościosiągnięcia

20171005_080253

Spółka Komunalna „Dorzecze Białej” zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci przedszkolnych uczęszczających do placówek zlokalizowanych na terenie gmin: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Ryglice i Tuchów.
Dzieci z grupy III i IV wzięły udział w konkursie. Grupa III wykonała dwie prace, których autorami były: Milena Galas i Daria Piotrowska oraz Wiktoria Dziedzina i Tomasz Pasławski. Grupa IV wykonała jedną pracę zbiorową wykonaną przez wszystkie dzieci a byli to: Marcel Ablewicz, Wiktoria Biel, Jakub Hołda, Szymon Ligęza, Oliwia Nalepka, Aniela Uznańska, Emil Wiejaczka, Emila Zięba, Magdalena Gąsior, Jakub Wiejaczka, Kacper Ciochoń, Natalia Kuropatwa.
Organizator na swojej stronie internetowe poinformował, że w dniu 17 października rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. „CZŁOWIEK PRZYJACIELEM PRZYRODY”.
Miło nam poinformować, że zostały wyróżnione dwie prace z naszego przedszkola – praca grupy IV i jedna praca z grupy III M.Galas i D. Piotrowskiej. Wyróżnione prace plastyczne  znajdą się w kalendarzach Spółki na rok 2018.
Gratulujemy zwycięzcom!

Więcej informacji oraz galeria wszystkich prac na www.dorzeczebialej.pl

rzeka_konkurs_2017_1024_ZAKOŃCZONY 20171005_080253 20171005_080308 konkurs_front_2017 praca10  wiktoria_dziedzina-tomasz-pasc582awski_cic499c5bckowice